Aktualności


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

Bądźmy e-Mocni!

2017-06-20

Zapraszamy do udziału w szkoleniach z korzystania z Internetu! Bądźmy e-Mocni!

Zasady rekrutacji
Do projektu zapraszamy mieszkańców miasta i gminy Zagórów, którzy ukończyli 18. rok życia. Ankiety zgłoszeniowe można pobierać i wypełniać w Urzędzie Miejskim w Zagórowie, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Zagórowie, w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Zagórowie. Na podstawie wypełnionych ankiet tworzymy grupy szkoleniowe. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Projekt jest realizowany przez Gminne Partnerstwo na rzecz Edukacji Cyfrowej Osób Dorosłych. Dzięki temu szkolenia będą mogły się odbywać w Zagórowie, Trąbczynie i w Łukomiu.
Koordynatorzy projektu
Funkcję koordynatora projektu, zwanego e-Mocarzem, pełni Katarzyna Nowicka, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Zagórowie we współpracy z Joanną Miętą, Sekretarzem Gminy Zagórów. Trenerkami prowadzącymi szkolenia są bibliotekarki, Latarniczki Polski Cyfrowej: Joanna Kruczkowska i Katarzyna Połom.
Kontakt
Podczas wypełniania ankiet mogą Państwo liczyć na pomoc we wszystkich trzech wymienionych wyżej instytucjach. Na pytania dotyczące projektu odpowiadamy telefonicznie, mailowo lub osobiście. Nasze dane kontaktowe: Katarzyna Nowicka - e-mail: bp.zagorow@gmail.com, tel. (063) 274 81 09, kom. 506 694 936; Joanna Mięta – e-mail: j.mieta@zagorow.pl, kom. 506 691 847; Joanna Kruczkowska – e-mail: bp.zagorow@gmail.com, tel. (063) 274 81 09; Katarzyna Połom – e-mail: bp.zagorow@gmail.com, tel. (063) 274 81 09

Dołączone pliki:


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

przejdź do góry...

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Zagórowie. ul. Kościelna 4, 62-410 Zagórów, tel./faks (63)274-88-33

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji